שלשה שותפין הן באדם:

הקב"ה, ואביו, ואמו, בזמן שאדם מכבד

 את אביו ואת אמו, אמר הקב"ה:

מעלה אני עליהם

כאילו דרתי ביניהם וכבדוני.

קידושין דף ל עמוד ב

היי לך 🙂

אני שירלי אורמוביץ, נשואה לגלעד ואמא של הלל המתוק,

במשך 12 השנים האחרונות אני עוסקת בתחום של הדרכה והנחייה, כאשר עד לא מזמן התחום שהתמקדתי בו היה טכנולוגיה וחדשנות בהוראה באחד ממוסדות הלימוד האקדמיים הגדולים בארץ.

עסקתי רבות בפיתוח תוכניות לימודים ובליווי שלהן תוך דגש על למידה ופדגוגיה חדשנית, בעיקר בתחום התוכנה. במשך הזמן הזה פגשתי מגוון של קהלים: ילדים, נוער, חינוך מיוחד, מבוגרים, מורים, אנשי אקדמיה, אנשי הייטק ועוד.

אז מה אני עושה פה?

כשהלל נולד כולם אמרו לי "שימי אותו על הבטן, שימי אותו על הבטן!!". אז שמתי על הבטן. אבל הוא מיד בכה וניכר היה שלא נעים ולא נוח לו. ניסיתי שוב ושוב ובכל פעם אותה התגובה.

אז עשיתי מה שאני בדרך כלל עושה כשיש בעיה: שאלתי את גוגל 🙂 מפה לשם, הגעתי לסרטון ביו טיוב שבו מציגה שירלי ורדי, שהיא באמת פשוט סוג של גיבורת-על, את האופן הנכון להשכיב תינוק על הבטן. ניסיתי את הטכניקה הכל כך פשוטה וחכמה שלה ו.... הופס! הלל שכב על הבטן. המשכתי ליישם תרגילים נוספים שהציעה בסרט ההדרכה "פשוט להתפתח" והלל זקף ראש! והושיט ידיים, והתהפך ועוד ועוד. כשחברות שלי ילדו - הראיתי גם להן את מה שלמדתי ו... זה עבד שוב!

היה לי כל כך כיף ופשוט ליישם את שיטת ורדי עד שהחלטתי ללכת ללמוד אותה באופן מקצועי. מעבר לכך, מאוד נהניתי מהעבודה עם תינוקות והאפשרות לעזור להם להתפתח בקצב שלהם תוך ליווי ותמיכה נכונה בהם.

בין לבין הקמתי בישוב בו אני גרה "מעגל אמהות" והרגשתי שהעולם הזה - של ליווי ותמיכה באמהות- ממש קורא לי!

לא האמנתי כמה דברים חידשה לי השיטה. למשל - לא ידעתי שלא כדאי להושיב תינוק לפני שהוא מתישב בעצמו (הרבה הורים עושים זאת לצערי מבלי שהם מודעים להשלכות ). לא ידעתי שכדאי לבצע בדיקת עין עצלה לפני גיל 8 חודשים. לא ידעתי מה זו בכלל "זקיפת גב" וכמה היא קריטית להתפתחות המוטורית (וגם הקוגניטיבית ) של הילד (אגב, ממליצה לך בחום לקרוא עוד ב"שאלות נפוצות". כתבתי שם רשימת שאלות ותשובות שהעסיקו אותי כאמא).

וכך, באמצע חופשת לידה, החלטתי שזה מה שאני רוצה לעשות: לטפל וללוות תינוקות ואמהות בחודשים הראשונים לאחר הלידה.

אני יודעת כמה התקופה שאחרי הלידה מבלבלת, וזה בכלל לא משנה אם מדובר בילד ראשון או חמישי.  כל ילד הוא עולם ומלואו והוא שונה מילדים אחרים. לכן, אני כאן כדי לתת מעצמי מכל הלב ללוות אמהות באופן אישי, ללמד אותן כיצד לסייע לתינוק או התינוקת שלהם להתפתח בצורה שתאפשר את מיצוי מירב הפוטנציאל הגלום בו או בה, בצורה נעימה וגם כיפית, שתתאים ותחזק את החיבור בינך, אמא יקרה, לבין הבייבי שלך 🙂

אם את מתלבטת ולא בטוחה איך אני יכולה לעזור לך - בואי נדבר, ונחשב ביחד מה נכון לך ולתינוקך.

אשמח לדבר איתך, להקשיב ולייעץ, בשיחה טלפונית וללא תשלום. מוזמנת להתקשר 052-4761310 או להשאיר פרטים ואחזור אלייך בהקדם.